Prémiové dny otevřených dveří v červnu

Přijďte se podívat, jak to chodí na 4x nejlépe hodnocené soukromé VŠ v ČR během posledních 5 let. Těšíme se na vás ve čtvrtek 14. června v Brně a 21. června v Praze.

Pokud vás naše vysoká škola aplikovaného businessu zaujala a rádi byste ji poznali blíže, přijměte naše pozvání na prémiové dny otevřených dveří. V Brně se uskuteční ve čtvrtek 14. 6. 2018 od 16:45 hod. v budově naší školy v historickém centru města Brna na ulici Rašínova 2, v Praze o týden později 21. 6. taktéž od 16:45 hod. na Václavském náměstí 11.

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?
Za doprovodu našich studentů a vyučujících si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studijních možnostech, o praxích, zahraničních stážích, mimoškolních aktivitách, či o tom, čeho si na své alma mater nejvíce cení naši studenti a absolventi.

Kromě klasického programu, který můžete znát i z ostatních škol, se v druhé části dne otevřených dveří můžete těšit na speciální program – setkání s významnými osobnostmi z řad vyučujících NEWTON University, resp. s garanty našich prémiových profesních zaměření.

Speciální program Brno: 
V Brně proběhne setkání a moderovaná diskuze s garantem profesního zaměření Marketing a Brand Management Karlem „Mindless“ Novotným — uznávaným marketingovým expertem a garantem Digitálního marketingu Janem Řezáčem, jenž patří mezi špičkové webové konzultanty.

Speciální program Praha:
V Praze proběhne setkání a moderovaná diskuze s garantem profesního zaměření Psychologie pro manažery Marianem Jelínkem — mentálním koučem českých vrcholových sportovců a businessmanů a dále s profesním garantem Marketing a Brand Management Karlem „Mindless“ Novotným.

Během jednoho dne se tak můžete seznámit nejen s naší školou, charakterem výuky, ale i se studenty a vyučujícími, kteří vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON University.

dod

Souhrnné informace Brno:
Kdy? Čtvrtek 14. června 2018 od 16.45 do 19.00 hodin
Kde? NEWTON University, Rašínova 2, 602 00 Brno
FB událost zde

Harmonogram brněnského Dne otevřených dveří:
16.45 — 17.00 Představení studijního zázemí za doprovodu studentů
17.00 — 17.40 Představení studijních možností a mimoškolních aktivit
17.40 — 17.50 Coffee break
17.50 — 18.30 Setkání s profesními garanty prémiových profesních zaměření (moderovaná diskuze s Karlem „Mindless“ Novotným a Janem Řezáčem)
18.30 — 19.00 Coffee break (možnost individuálních otázek a konzultací s profesními garanty, dalšími vyučujícími, zaměstnanci a studenty NEWTON University)

Souhrnné informace Praha:
Kdy? Čtvrtek 21. června 2018 od 16.45 do 19.00 hodin
Kde? NEWTON University, Václavské náměstí 11, Praha 1
FB událost zde

Harmonogram pražského Dne otevřených dveří:
16.45 — 17.00 Představení studijního zázemí za doprovodu studentů
17.00 — 17.40 Představení studijních možností a mimoškolních aktivit
17.40 — 17.50 Coffee break
17.50 — 18.30 Setkání s profesními garanty prémiových profesních zaměření (moderovaná diskuze s Marianem Jelínkem, Karlem „Mindless“ Novotným a Markem Vítkem)
18.30 – 19.00 Coffee break (možnost individuálních otázek a konzultací s profesními garanty, dalšími vyučujícími, zaměstnanci a studenty NEWTON University)

Těšíme se na vás.