NEWTON University na Marketing Festivalu

Naše škola se stala partnerem nejprestižnější konference o digitálním marketingu v Evropě. Těšit se můžete na workshopy a mozkové centrum „NC Myslivna“.

Marketing Festival, který patří svou velikostí, obsahem a referencemi k již nejprestižnějším konferencím o digitálním marketingu v Evropě, rozjede letošní 5. ročník 9. listopadu workshopovým dnem na půdě naší školy v Praze, kde se uskuteční celodenní workshopy za účasti zvučných marketingových osobností z ČR i ze světa (např. Jan Řezáč – garant našeho oboru Digitální marketing, Kim Goodwin, Shailin Dhar, Yehoshua Coren a mnozí další). Mrkněte na kompletní workshopový program. 
 
Páteční konference 10. 11. s devíti světovými speakery se odehraje v Kongresovém centru a my budeme u toho! V rámci doprovodného programu jsme si pro všechny návštěvníky #MF nachystali speciální mozkové centrum „Myslivna by NEWTON University“, v níž naleznou několik unikátních her, při kterých budou muset ovládnout své mozkové vlny, aby donutili různorodé věci k aktivitě. Vlastní myslí budou muset pohnout kuličkou a dát soupeři gól, rozsvítit lampu, načepovat si drink, vystřelit ze zbraně… Do chodu celého eventu se také zapojíme prostřednictvím našich studentů, které budete moci potkat na různých pozicích v organizačním týmu.

Wonder Works
 
Těšíme se na vás.